Trio Varëse anësore e Dollapit
Trio Varëse anësore e Dollapit
Trio Varëse anësore e Dollapit
Trio Varëse anësore e Dollapit
Trio Varëse anësore e Dollapit

Trio Varëse anësore e Dollapit

20.40.1005.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€34,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 50 cm | Lartësia: 100 cm | Thellesi: 3,5 cm

Trio varese e dollapit, e cila ka një formë organizimi në dhomat e reja, ofron përdorim komod me dizajnin e saj të thjeshtë dhe funksional. I krijuar për të rinjtë që janë të hapur ndaj ideve alternative të produkteve që mund të përdoren për veshjet e tyre jashtë garderobës, ky modul lejon shfaqjen e rrobave të varura.

Varëse anësore Trio, e cila është gati për përdorim duke u montuar në anë të kabinetit standard dhe sipër dollapit të vogël, ofron përdorim të besueshëm me materialin e tij të qëndrueshëm. Varësja anësore Trio, e cila shton një detaj të thjeshtë dhe të thjeshtë në dhomat e të rinjve, kontribuon gjithashtu në pamjen moderne të dhomës.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni