Trio Tavolinë Pune e madhe
Trio Tavolinë Pune e madhe
Trio Tavolinë Pune e madhe
Trio Tavolinë Pune e madhe
Trio Tavolinë Pune e madhe
Trio Tavolinë Pune e madhe
Trio Tavolinë Pune e madhe

Trio Tavolinë Pune e madhe

20.40.1101.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€424,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 141 cm | Lartësia: 76 cm | Thellesi: 64 cm

Tavolinat e studimit, të cilat janë një nga nevojat e domosdoshme të studentëve, ofrojnë zgjidhje për këto nevoja me modelin e madh të Serisë Trio. Duke tërhequr vëmendjen me dizajnin e saj funksional dhe linjat minimale, tavolina ofron lirinë për të krijuar hapësirën e saj me tre sirtarët e saj dhe dy raftet e hapura.

Tavolina e madhe Trio, e cila e bën më të lehtë pozicionimin dhe përdorimin falë dimensioneve të saj 141x76x64 cm, i shton dimension hapësirës tuaj të punës me ndarjen e mbajtëses së stilolapsit dhe këmbën metalike me varëse rrobash.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni