TRIO Shtrat me depo
TRIO Shtrat me depo
TRIO Shtrat me depo
TRIO Shtrat me depo
TRIO Shtrat me depo
TRIO Shtrat me depo
TRIO Shtrat me depo
TRIO Shtrat me depo

TRIO Shtrat me depo

20.40.1705.01

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€708,00
/
Tatimi i përfshirë.

Ölçüler
  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Krevati Trio Storage, me dizajnin e tij modern dhe funksional, ju sjell një hap më afër pamjes së dhomës që çdo i ri ëndërron. Duke sjellë një atmosferë të qetë dhe paqësore në dhomën e gjumit, krevati me bazë Trio 100x200 cm ka një zonë të madhe përdorimi dhe gjithashtu kontribuon në një përvojë gjumi të sigurt.

Dizajni i butë i kokës i mbuluar me pëlhurë dhe i dyanshëm lejon që koha e kaluar në shtrat të jetë e rehatshme. Porta USB, e cila është një nga tiparet kryesore që kërkojnë të rinjtë në një shtrat, është gjithashtu e përfshirë në kornizën e krevatit Trio. Produkti, i cili praktikisht ruan sendet e papërdorura me bazën e tij të gjerë, është një nga mobiljet më të dobishme.

Bazat me kapacitet mbajtëse maksimale 130 kg dhe madhësi të brendshme të shtratit 100x200 cm mund të përdoren për shumë vite me strukturën e tyre solide.

Shënim: Produktet tekstile, shtroja dhe aksesorët e tjerë që shihen në fotot e produktit nuk janë të përfshira në çmimin e produktit.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni