TRIO Shtrat
TRIO Shtrat
TRIO Shtrat
TRIO Shtrat
TRIO Shtrat
TRIO Shtrat
TRIO Shtrat
TRIO Shtrat

TRIO Shtrat

20.40.1301.01

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€494,00
/
Tatimi i përfshirë.

Ölçüler
  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Shtrati Trio, me përmasat e tij prej 100 x 200 cm, është efektiv për të ndihmuar të rinjtë të kenë një gjumë të rehatshëm dhe të qetë. Shtrati Trio, i cili është një dizajn jashtëzakonisht i dobishëm për të rinjtë dinamikë, arrin të tërheqë vëmendjen me veçoritë e tij funksionale.

Njësia e karikimit USB pranë shtratit është një nga veçoritë që tërheqin të rinjtë. Dizajni i butë i shtratit i mbuluar me pëlhurë dhe i dyanshëm ju bën të ndiheni rehat jo vetëm kur flini, por edhe kur kaloni kohë në shtrat. Xhep pëlhure anash; Mund të përdoret për të organizuar sende personale si tableta, libra dhe syze. Duke u dalluar me dizajnin e saj të thjeshtë dhe modern, korniza Trio Bed sjell një atmosferë të qetë në ambientet e banimit të të rinjve.

Shtrati, i cili ka një kapacitet mbajtës maksimal prej 130 kg dhe një madhësi të brendshme prej 100x200 cm, mund të përdoret për shumë vite me strukturën e tij solide

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni