Trio Raft librash I vogël
Trio Raft librash I vogël
Trio Raft librash I vogël
Trio Raft librash I vogël
Trio Raft librash I vogël
Trio Raft librash I vogël

Trio Raft librash I vogël

20.40.1004.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€71,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 39 cm | Lartësia: 88 cm | Thellesi: 32 cm

Gardrobe Trio pa derë tërheq vëmendjen si një modul shumë funksional që mund të përdoret për qëllime të ndryshme në dhomat e adoleshentëve. Kabineti Trio pa derë, i cili është një nga produktet e preferuara të të rinjve që duan një pamje të rregullt të dhomës dhe kanë shumë sende, ofron përdorim praktik.

Kabineti pa dyer Trio, i cili mund të përdoret në një dollap të mesëm, në një kabinet të vogël, pranë tavolinës ose kudo që dëshironi në dhomë, vepron si një raft shtesë. Me tre raftet e tij, lejon organizimin e sendeve personale dhe ndihmon për t'i dhënë dhomës një stil minimalist.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni