Trio Raft librash
Trio Raft librash
Trio Raft librash
Trio Raft librash
Trio Raft librash
Trio Raft librash

Trio Raft librash

20.40.1501.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€281,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 69 cm | Lartësia: 192 cm | Thellesi: 32 cm

Kabineti Trio jo vetëm që lejon që librat të shfaqen në mënyrë të rregullt dhe me stil, por gjithashtu kontribuon në ruajtjen e sendeve personale me seksionin e saj të kabinetit. Kabineti Trio, i cili i jep një prekje estetike hapësirës së jetesës së të rinjve, bëhet një nga plotësuesit e dhomës me dizajnin e tij të dobishëm.

E bën hapësirën e jetesës më të organizuar falë kabinetit të mbuluar dhe rafteve të shumta. Seksioni i bibliotekës strehon shumë revista dhe libra me raftet e saj të gjera. Duke shtuar një prekje moderne në dhomat e adoleshentëve, rafti i librave të kabinetit Trio kursen gjithashtu hapësirë ​​në hapësira të ngushta me strukturën e tij minimaliste.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni