Trio Pasqyrë me varëse
Trio Pasqyrë me varëse
Trio Pasqyrë me varëse
Trio Pasqyrë me varëse
Trio Pasqyrë me varëse

Trio Pasqyrë me varëse

20.40.1801.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€50,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 80 cm | Lartësia: 39 cm | Thellesi: 12 cm

Pasqyra e murit Trio me raft është një nga produktet e krijuar për t'i dhënë elegancë të thjeshtë ambienteve të jetesës së të rinjve. Me dizajnin e saj të dobishëm, pasqyra e murit me raft shton një prekje estetike në muret. Pasqyra e raftit, e cila mund të përdoret horizontalisht ose vertikalisht, është projektuar me 2 varëse rrobash për të varur sendet. Modelin e prodhuar nga materiale cilësore dhe të sigurta mund ta përshtatni me module të tjera të serisë Trio.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni