Trio Mbrojtëse anësore e Shtratit
Trio Mbrojtëse anësore e Shtratit
Trio Mbrojtëse anësore e Shtratit

Trio Mbrojtëse anësore e Shtratit

20.40.1702.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€29,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 84 cm | Lartësia: 36 cm | Thellesi: 3 cm

Mbrojtëse Trio shquhet si një modul që mund të përdoret në shtretërit, bazamentet dhe krevate marinari të serisë Trio. E zhvilluar për të siguruar që fëmijët dhe të rinjtë të kenë një përvojë më të besueshme gjumi, mbrojtësja Trio ofron përdorim të qëndrueshëm pasi prodhohet me materiale të forta. Mund të përdoret duke e rrëshqitur në shtrat nga fundi, si dhe mund të ulet dhe ngrihet sa herë që dëshironi. Duke ofruar përdorim të rehatshëm me linjat e tij ovale, mbrojtëse Trio është një nga produktet e besueshme dhe të dobishme për dhomat e të rinjve.

Shënim: Mrojtëset tona janë të përputhshme vetëm me produktet Çilek. Nuk janë të përshtatshme me prodhime ndryshme(tjera).

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni