Trio Dollap me dyer Rrëshqitëse
Trio Dollap me dyer Rrëshqitëse
Trio Dollap me dyer Rrëshqitëse
Trio Dollap me dyer Rrëshqitëse
Trio Dollap me dyer Rrëshqitëse
Trio Dollap me dyer Rrëshqitëse
Trio Dollap me dyer Rrëshqitëse

Trio Dollap me dyer Rrëshqitëse

20.40.1002.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€825,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 163 cm | Lartësia: 203,5 cm | Thellesi: 58 cm

Garderoba me dyer rrëshqitëse Trio shton rehati të pakufizuar në hapësirat e jetesës së të rinjve me dizajnin e saj modern dhe të thjeshtë. Dera e sigurt rrëshqitëse krijon hapësira më të bollshme duke kursyer hapësirë.

Falë detajeve të sirtarit, varëses dhe raftit në dizajnin e brendshëm, të rinjtë mund të organizojnë sendet e tyre personale dhe të kenë hapësirë ​​maksimale të ruajtjes. Varëse rrobash të gjera ndihmojnë në ruajtjen e rrobave me lehtësi. Gardrobe rrëshqitëse Trio është ndër modulet më të dobishme të dhomave të të rinjve me dizajnin e saj të rafinuar.

Dyert e kabinetit hapen dhe mbyllen në heshtje dhe lehtësisht me veçorinë e menteshës së ngadalësimit. Është gjithashtu shumë i sigurt ndaj aksidenteve/bllokimeve të mundshme.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni