Trio Dollap me 1 derë
Trio Dollap me 1 derë
Trio Dollap me 1 derë
Trio Dollap me 1 derë
Trio Dollap me 1 derë
Trio Dollap me 1 derë
Trio Dollap me 1 derë

Trio Dollap me 1 derë

20.40.1006.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€258,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 50,5 cm | Lartësia: 203,5 cm | Thellesi: 54,5 cm

Duke i dhënë një pamje moderne dhe të thjeshtë dhomave të të rinjve, Garderoba Trio dollap me 1 derë sjell rehati me dizajnin e saj funksional. Kabineti Trio dollap me 1 derë, i cili kursen hapësirë ​​veçanërisht në hapësira të ngushta me dizajnin e tij të hollë dhe të gjatë, mund të përdoret në harmoni me kabinetet e tjera Trio.

Ai shton një atmosferë të qetë dhe relaksuese në dhomën e adoleshentëve me ngjyrat e tij gri të lehta dhe blu të errët, dhe mund të hapet dhe mbyllet lehtësisht falë pajisjes së tij tërheqëse të fortë. Garderoba Trio me një dyer, e cila ka 6 rafte ku mund të organizohen rroba, kuti dhe sende të tjera personale, është një nga mobiljet më të dobishme në dhomat e adoleshentëve.

Dyert e kabinetit hapen dhe mbyllen në heshtje dhe lehtësisht me veçorinë e menteshës së ngadalësimit. Është gjithashtu shumë i sigurt ndaj aksidenteve/bllokimeve të mundshme.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni