Studio Tavolinë pune Mocha
Studio Tavolinë pune Mocha
Studio Tavolinë pune Mocha
Studio Tavolinë pune Mocha
Studio Tavolinë pune Mocha
Studio Tavolinë pune Mocha
Studio Tavolinë pune Mocha
Studio Tavolinë pune Mocha
Studio Tavolinë pune Mocha

Studio Tavolinë pune Mocha

20.30.1414.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€151,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:

Gjerësia: 98 cm | Lartësia: 75 cm | Thellësia: 57 cm

Tavolinë studimi Oak Studio e krijuar për ju që të punoni më rehat në hapësira të ngushta; ju fton të përqendroheni në mësimet tuaja. Mund t'i ruani veglat/pajisjet tuaja në sirtarin e tij të madh dhe të ofroni një zgjidhje ruajtjeje për nevojat tuaja shtesë me raftin në fund.

Në serinë Studio, ajo është projektuar për t'u përdorur nën shtratin e sipërm dhe mund të përdoret në kombinime si krevat-tavolinë, gardërobë-tavolinë ose 2 tavolina krah për krah.

Gjithashtu ka dimensione ideale të produktit për konsumatorët që kërkojnë dimensione funksionale për tavolina teke dhe hapësira të ngushta.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni