Studio Shtrat Mocha (90x200 cm)
Studio Shtrat Mocha (90x200 cm)
Studio Shtrat Mocha (90x200 cm)
Studio Shtrat Mocha (90x200 cm)
Studio Shtrat Mocha (90x200 cm)
Studio Shtrat Mocha (90x200 cm)
Studio Shtrat Mocha (90x200 cm)
Studio Shtrat Mocha (90x200 cm)

Studio Shtrat Mocha (90x200 cm)

20.30.1417.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€235,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:

Gjerësia: 207 cm | Lartësia: 84 cm | Thellësia: 95 cm

Mund ta përdorni si shtrat për një gjumë të rehatshëm, ose mund ta përdorni si shtrat dite falë dizajnit të tij funksional. Studio Bedstead Oak krijon një alternativë të thjeshtë dhe elegante të zonës së ndenjës për dizajnin e dhomës së adoleshentëve.

Mund të përdoret gjithashtu në harmoni me shtratin e sipërm dhe krevatin e poshtëm me sirtarë të serisë Studio, të cilët kanë të njëjtat ngjyra.

Shtrati, i cili ka një kapacitet mbajtës maksimal prej 130 kg dhe një madhësi të brendshme prej 90x200 cm, mund të përdoret për shumë vite me strukturën e tij solide.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni