Studio Mocha Shkallë me kapaka
Studio Mocha Shkallë me kapaka
Studio Mocha Shkallë me kapaka
Studio Mocha Shkallë me kapaka
Studio Mocha Shkallë me kapaka
Studio Mocha Shkallë me kapaka
Studio Mocha Shkallë me kapaka
Studio Mocha Shkallë me kapaka
Studio Mocha Shkallë me kapaka
Studio Mocha Shkallë me kapaka

Studio Mocha Shkallë me kapaka

20.30.1418.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€229,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:

Gjerësia: 40 cm | Lartësia: 139 cm | Thellësia: 95 cm

Studio Mocha Shkallë me kapaka, e cila i përket serisë Studio që mund të përdoret në mënyrë modulare, shquhet për funksionalitetin e saj si dhe elegancën e dizajnit të saj. Kjo shkallë, e cila vepron si lidhëse nëse shtretërit e sipërm dhe të mesit të studios përdoren së bashku, mund të përdoret edhe vetëm.

 

Studio Covered Ladder ofron hapësirë ​​shtesë magazinimi për dhomat e të rinjve pasi ka edhe një funksion kabineti me katër shkallët e saj në thellësi të ndryshme.

Shkallët e mbuluara në studio, e cila mund të montohet nëse krevati i sipërm dhe i mesëm përdoren së bashku, mund të përdoret në të djathtë ose në të majtë të shtretërve, në varësi të preferencës.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni