Studio Kuti(kornizë) Mocha e poshtme
Studio Kuti(kornizë) Mocha e poshtme
Studio Kuti(kornizë) Mocha e poshtme
Studio Kuti(kornizë) Mocha e poshtme
Studio Kuti(kornizë) Mocha e poshtme
Studio Kuti(kornizë) Mocha e poshtme
Studio Kuti(kornizë) Mocha e poshtme

Studio Kuti(kornizë) Mocha e poshtme

20.30.1415.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€172,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:

Gjerësia: 207 cm | Lartësia: 94 cm | Thellësia: 95 cm


Në dhomën tuaj me Studio Lower Case Oak; Ju do të krijoni një zgjidhje të plotë duke përfshirë një tavolinë, gardërobë dhe krevat.

Duke përdorur kornizën e poshtme, shtrati ngrihet nga toka dhe ju mund të krijoni një kënd rekreacioni ose një kënd loje duke shtuar një kolltuk në zonat më poshtë.

Shënim: Përdoret së bashku me shtratin e sipërm të studios.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.