Studio Dollap Mocha
Studio Dollap Mocha
Studio Dollap Mocha
Studio Dollap Mocha
Studio Dollap Mocha
Studio Dollap Mocha
Studio Dollap Mocha
Studio Dollap Mocha
Studio Dollap Mocha

Studio Dollap Mocha

20.30.1413.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€286,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:

Gjerësia: 93 cm | Lartësia: 140 cm | Thellësia: 53 cm

Duke ofruar zgjidhje inteligjente për hapësira më të vogla, Studio Wardrobe Oak ka 4 rafte dhe 1 zonë varëseje ku mund të vendosni rrobat tuaja dhe sendet e tjera. Studio Kabineti Oak, i cili ka dyer të qeta dhe që mbyllen ngadalë falë menteshave të mbylljes së butë, bën përshtypje me dizajnin e tij pa doreza.

Maksimizon sigurinë për ju dhe fëmijët tuaj me qoshet e rrumbullakosura dhe aparatin e fiksimit të murit.

Dizajni i kabinetit i përdorur duke pozicionuar shtratin e sipërm të studios në lisi dhe shtratin e poshtëm të studios në lisi kursen hapësirë ​​dhe krijon hapësira funksionale të jetesës.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni