Simple Perde Shtrati të bebeve
Simple Perde Shtrati të bebeve
Simple Perde Shtrati të bebeve

Simple Perde Shtrati të bebeve

20.00.4913.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€68,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 300 cm | Lartësia: 160 cm | Thellesi: 40 cm

Duke krijuar një atmosferë përrallore në dhomat e fëmijëve, Simple Baby Mosquito Net ofron rehati në ambientet e banimit me cilësinë dhe dizajnin e tij modern. Falë dimensioneve të tij ideale, produkti është i përputhshëm me të gjitha shtretërit e foshnjave me përmasa 50x100, 60x120, 70x130 cm dhe reflekton imagjinatën e foshnjave me dizajnin e tij të thjeshtë dhe të thjeshtë. Ndërsa tyli i rrjetës së mushkonjave 100% poliestër ofron përdorim afatgjatë, tubat prej pëlhure të përgatitur me shumë kujdes e bëjnë produktin unik.

Informacione për materialin e produktit:

• Tyl i lehtë Krem rrjetë mushkonjash 100% poliester

• Pëlhura me shirita të sipërm dhe anësore 65% pambuk 35% poliester

• Doreza e rrjetës së mushkonjave është material plastik ABS

• Shufra e varjes së rrjetave të mushkonjave dhe aparatet e lidhjes janë të nikeluara

Udhëzime për larjen:

• Temperatura më e lartë e larjes duhet të jetë 30 gradë

• Tharja me tharje nuk duhet të bëhet

• Nuk duhet bërë pastrim kimik

• Zbardhues etj. Materialet kimike nuk duhet të përdoren

• Hekurosja nuk duhet të bëhet

Udhëzime për përdorim:

• Produkti ynë është i pajtueshëm me krevate për bebe 50x100, 60x120 dhe 70x130 cm të prodhuar nga Çilek Mobilya

• Rrjeta kundër mushkonjave duhet të montohet sipas udhëzimeve në librin e montimit të përfshirë në paketim.

• Kur montoni rrjetën kundër mushkonjave në shtratin e foshnjës, duhet pasur kujdes që të siguroheni që të gjithë lidhësit të jenë lidhur siç duhet dhe mirë.

• Pjesët metalike të poshtme dhe të sipërme që sigurojnë që hekuri i rrjetës së mushkonjave të mbetet i qëndrueshëm në parmakun e foshnjës Vidhat duhet të kontrollohen në intervale të rregullta dhe nëse ato lirohen, duhet të shtrëngohen me një çelës të përshtatshëm allen.

• Për sa kohë që produkti përdoret, distancat e pjesëve metalike të fiksimit të poshtëm dhe të sipërm nuk duhet të ndryshohen rastësisht.


Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni