ROMANTICA Shtrat i bebave (70x140 cm)
ROMANTICA Shtrat i bebave (70x140 cm)
ROMANTICA Shtrat i bebave (70x140 cm)
ROMANTICA Shtrat i bebave (70x140 cm)

ROMANTICA Shtrat i bebave (70x140 cm)

20.21.1019.01

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€234,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:

Gjerësia: 148 cm | Lartësia: 84 cm | Thellësia: 77.5 cm

Krevati Romantica Baby Bed, një nga produktet më të përdorura në dhomat e bebeve, bie në sy me dizajnin e tij funksional dhe plot stil. Krevati Romantica Baby Bed, i cili i jep hapësirës një pamje të gjerë me ngjyrën e tij të bardhë, siguron përdorim të lehtë për nënën për të arritur tek fëmija me pllakën e poshtme të rregullueshme me 3 faza. Hapësira e gardhit është projektuar bazuar në sigurinë e foshnjave, dhe qoshet prodhohen me një vijë të rrumbullakosur për shëndetin e foshnjës. Paneli i pasmë i krevatit të foshnjës është i mbyllur, duke i dhënë një pamje kedri dhe duke plotësuar elegancën e dhomës.

Krevati Romantica Baby Bed ndihmon në ruajtjen e sigurt të sendeve të foshnjës me sirtarin e tij shtesë, i cili mund të blihet veçmas. Krevati Romantica Baby Bed, i cili shoqëron gjumin e rehatshëm të foshnjës tuaj me strukturën e tij të qëndrueshme, është ideal për fëmijët e moshës 0-3 vjeç me dimensionet e tij 70x140 cm dhe mund të përdoret i pajtueshëm me krevate 70x140x cm dhe komplete gjumi me dimensione 70x140 cm

Shënim: Sirtari i poshtëm, produktet e tekstilit, krevati dhe aksesorët e tjerë që shihen në fotot e produktit nuk përfshihen në çmimin e produktit.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.