Nice Dyshek
Nice Dyshek
Nice Dyshek
Nice Dyshek
Nice Dyshek

Nice Dyshek

21.01.1281.00Çmimi i rregullt €158,00 Çmimi i shitjes€120,00
/
Tatimi i përfshirë.

Ölçüler
  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Nga Çilek-u Dysheku Nice 

Shtrati ynë ka një pamje të thjeshtë dhe të gjerë me ngjyrën e bardhë të borës dhe veshjen elegant me modele gjeometrike. Ka frymëmarrje të lartë falë pëlhurës së saj të thurur. Dysheku i këndshëm, i cili mbart gjithmonë ndjenjën e butësisë, ofron një eksperiencë unike me prekje dhe sjell një gjumë cilësor.

 

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.