Montes Shtrat për bebe (60x120 Cm)

Montes Shtrat për bebe (60x120 Cm)

20.68.1012.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€0,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

A nuk do të dëshironit një opsion krevati që do ta ndihmojë fëmijën tuaj të flejë i sigurt ndërsa zhvillon sensin e tij/saj të prekjes dhe perceptimit?

Krevati Montes Natural Baby (60x120 cm) plotëson të gjitha këto kërkesa për fëmijën tuaj 0-3 vjeç. Me një kapacitet mbajtës maksimal prej 20 kg krevati, ju mund ta vendosni barrierën teleskopike lart e poshtë sipas dëshirës. Për më tepër, duke garantuar sigurinë, ju mund të zhvilloni shqisat e foshnjës tuaj me lojëra me shkopinj shumëngjyrëshe në parmakë. I projektuar në përputhje me standardet evropiane, krevati shërben edhe si ruajtje me funksionin e tij të lëkundjes dhe sirtarin e shtuar poshtë.

Ju mund ta vendosni fëmijën tuaj në gjumë të sigurt me krevatin natyral të foshnjës Montes, i cili ka një pajisje lëkundëse të vendosur në skajet e lakuara, dhe sigurohuni që të mos mërzitet me opsionet e lojës që mund të luajë në moshë të re.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni