Montes Natural Raft mesatar librash
Montes Natural Raft mesatar librash
Montes Natural Raft mesatar librash
Montes Natural Raft mesatar librash

Montes Natural Raft mesatar librash

20.76.1501.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€71,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 72cm | Lartësia: 67 cm | Thellesi: 34,5 cm

A nuk dëshironi që fëmija juaj të rritet si një krimb librash?

Me raftin e librave me madhësi mesatare Montes Natural, mund t'i jepni fëmijës tuaj një hapësirë ​​të këndshme për librat dhe lodrat e tij, ku ai mund të eksplorojë botë të reja.

Falë hapësirës së rafteve që mund të rregullohet në 3 kënde të ndryshme dhe dizajnit që mund të pozicionohet nën shtratin e mesëm të lartë, ju mund t'i jepni atij/asaj të drejtën e zgjedhjes së lirë në krijimin e paraqitjes së tij/saj.

Rafti i librave Montes, i cili është krijuar për qëllime të shumta sipas nevojave të fëmijëve, ju mbështet në rritjen e një individi të aftë që mund të bëjë punën e tij.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni