Montes Natural Dollap 3 Dyer
Montes Natural Dollap 3 Dyer
Montes Natural Dollap 3 Dyer
Montes Natural Dollap 3 Dyer
Montes Natural Dollap 3 Dyer
Montes Natural Dollap 3 Dyer

Montes Natural Dollap 3 Dyer

20.76.1002.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€596,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 140 cm | Lartësia: 202 cm | Thellesi: 53 cm

A nuk mendoni se ideja e një dollapi ku fëmija juaj mund të mbajë gjërat e tij të organizuara dhe të vizatojë në të njëjtën kohë është shumë inovative?

Kabineti natyral me 3 dyer Montes tërheq vëmendjen me strukturën e tij të gjerë dhe sipërfaqen e gjelbër të vizatimit. Kabineti, i cili ka një sistem raster me rafte që mund të lëvizin në faza, ka një dizajn ergonomik që mund të zhvendoset plotësisht sipas gjatësisë së fëmijës. Ndarjet me ikona e lejojnë fëmijën tuaj të lidhet më lehtë me dollapin dhe të mësojë të organizohet.

Kabineti natyral Montes gjithashtu parandalon erën e keqe brenda produktit falë kapsulave të tij të ventilimit. Sistemi i frenave në dyer dhe sirtarë siguron siguri maksimale për fëmijën. Dorezat, të cilat kanë dy opsione të ndryshme modelesh dhe ngjyrash, janë bërë me shtresë të butë që jep një ndjesi teksture të butë. Ju mund t'i ruani të gjitha sendet e fëmijës tuaj në mënyrë të sigurtë dhe të lehtë me veshjet natyrale me 3 dyer Montes, e cila gjithashtu ka pajisje për montim në mur dhe krijoni një opsion që fëmija juaj do ta pëlqejë me ndarjen e ikonave dhe opsionet e zonës së vizatimit.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni