MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë
MOCHA Shtrat pa kokë

MOCHA Shtrat pa kokë

20.30.1317.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€198,00
/
Tatimi i përfshirë.

Ölçüler
  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Shtretërit pa krevate me përmasa 100x200/120x200, të cilët mund t'i zgjidhni si krevat për një gjumë të rehatshëm, krijojnë alternativa të thjeshta dhe me stil për dizajnin e dhomës së re kur përdoren me dërrasa alternative.

Seria aktuale sjell energjinë e ngjyrave në ambientet e banimit me dizajne në ngjyra harmonike safiri lisi dhe llak të bardhë.

Krevati 100x200 cm mund të përdoret funksionalisht edhe si krevat marinari, i pajtueshëm me modulet e krevatit të sipërm dhe të kornizës së poshtme në të njëjtat ngjyra në serinë Studio.

Shtretërit me kapacitet mbajtës maksimal prej 130 kg dhe madhësi të brendshme të shtratit 100x200/120x200 cm mund të përdoren për shumë vite me strukturën e tyre solide.

Ndërsa dërrasat e kokës përshtaten si me kornizën e krevatit ashtu edhe me modulin bazë, ne kemi rezervuar një vend për gjithçka që ju nevojitet me dy dizajne të ndryshme që ofrojmë si opsione.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni