MOCHA Shtrat pa Çati (90x190 cm)
MOCHA Shtrat pa Çati (90x190 cm)
MOCHA Shtrat pa Çati (90x190 cm)
MOCHA Shtrat pa Çati (90x190 cm)
MOCHA Shtrat pa Çati (90x190 cm)
MOCHA Shtrat pa Çati (90x190 cm)
MOCHA Shtrat pa Çati (90x190 cm)

MOCHA Shtrat pa Çati (90x190 cm)

20.30.1319.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€299,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Gjerësia: 196 cm | Lartësia: 53 cm | Thellësia: 99 cm 

Krevatat pa çati me madhësinë 90x190 cm ofrojnë një hapësirë ​​jetese argëtuese me pamjen natyrale, duke ofruar zona gjumi që mbështesin zhvillimin e fëmijëve dhe aktivizojnë botën e tyre të imagjinatës, me kapacitet të ngarkesës prej 130 kg. Krevatat janë projektuar për të përdorur nga fëmijët nga fëmijëria e hershme deri në fund të fëmijërisë, duke marrë parasysh identitetin e tyre lëvizës dhe sigurinë që ata vazhdojnë të kërkojnë, duke u shtuar në portofolin tonë të produkteve. Kombinimet e ngjyrave të bardhë, natyrale  ofrojnë përdorim të përbashkët ndërsa shumëllojshmëria e moduleve ofron alternativa. Me anesoret e ngrituar  në tre anë dhe dizajnin e ulur në tokë, synohet që ata të flejnë në mënyrë të sigurt.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni