Mocha Shtrat i bebave (70x140 cm)
Mocha Shtrat i bebave (70x140 cm)
Mocha Shtrat i bebave (70x140 cm)
Mocha Shtrat i bebave (70x140 cm)
Mocha Shtrat i bebave (70x140 cm)

Mocha Shtrat i bebave (70x140 cm)

20.30.1016.01

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€203,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:

Gjerësia: 145 cm | Lartësia: 84 cm | Thellësia: 78 cm

Krevati Mocha Baby (70x140 cm), i përshtatshëm për bebe të moshës 0-3 vjeç, ofron prakticitet me pllakën e poshtme të rregullueshme. Ju lehtë mund ta merrni dhe ta lini fëmijën tuaj nga krevat fëmijësh duke e rregulluar tabakën me 3 faza sipas dëshirës tuaj. Kangjellat e krevatit janë të përshtatshme për sigurinë e foshnjës. Përveç kësaj, qoshet e rrumbullakosura të produktit rrisin sigurinë e foshnjës tuaj. Krevati Mocha Baby ka një kapacitet mbajtës deri në 20 kg.

Krevati Mocha Baby ndihmon në ruajtjen e sigurt të sendeve të foshnjës me sirtarin e tij shtesë, i cili mund të blihet veçmas. Krevati Mocha Baby, i cili shoqëron gjumin e rehatshëm të foshnjës tuaj me strukturën e tij të qëndrueshme, mund të përdoret i pajtueshëm me krevate 70x140 cm dhe komplete gjumi 70x140 cm.

Shënim: Produktet tekstile, shtroja dhe aksesorët e tjerë që shihen në fotot e produktit nuk janë të përfshira në çmimin e produktit.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni