MOCHA NEW Nënshtrat (90x190 cm)
MOCHA NEW Nënshtrat (90x190 cm)
MOCHA NEW Nënshtrat (90x190 cm)
MOCHA NEW Nënshtrat (90x190 cm)
MOCHA NEW Nënshtrat (90x190 cm)

MOCHA NEW Nënshtrat (90x190 cm)

20.30.1321.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€141,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:

Gjerësia: 198 cm | Lartësia: 23 cm | Thellësia: 93 cm

Shtretërit e rinj të poshtëm, të cilët tërheqin vëmendjen me ngjyrat e tyre natyrale, mund të përdoren së bashku me shtretërit e përputhshëm me seritë e tyre dhe ofrojnë një zonë të rehatshme gjumi duke shërbyer si krevat shtesë kur është e nevojshme.

Shtretërit e rinj të poshtëm, të cilët mund të përdoren edhe si hapësirë ​​ruajtëse, sjellin funksionalitet në dhomat e fëmijëve me pamjen e tyre holistike në dizajn si dhe përdorimin e lehtë falë rrotave të tyre.

Shtretërit e poshtëm me kapacitet mbajtës maksimal prej 130 kg dhe madhësi të brendshme të shtratit 90x190 cm mund të përdoren për shumë vite me strukturën e tyre solide.

Shënim: 21.01.1248.00 dysheku i brendshëm 90x190x16 cm është i përshtatshëm për përdorim.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni