MILOO BABY Set mbulese
MILOO BABY Set mbulese
MILOO BABY Set mbulese
MILOO BABY Set mbulese
MILOO BABY Set mbulese
MILOO BABY Set mbulese
MILOO BABY Set mbulese
MILOO BABY Set mbulese
MILOO BABY Set mbulese
MILOO BABY Set mbulese

MILOO BABY Set mbulese

21.03.4208.00Çmimi i rregullt€94,00
/
Tatimi i përfshirë.

Ölçüler
  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet: 

Gjerësia: 140 cm | Thellësia: 70 cm

Të gjitha produktet aksesore të sapodizenjuara në serinë Loof Baby, ku çdo detaj merret parasysh sipas bebit tuaj dhe nevojave tuaja, janë prodhuar nga materiale të shëndetshme dhe të sigurta. Me aksesorët e saj të përputhshëm dhe tonet e qeta të jeshiles, Loof Baby ka dizajne mbështetëse për fëmijën tuaj, imagjinata e të cilit po zgjerohet dita ditës.

Kompleti ynë i gjumit, i cili përbëhet nga 4 pjesë: 1 jorgan, 1 mbrojtje për pjesën e kokës dhe të shpinës, 1 këllëf jastëku dhe 1 çarçaf jo i montuar, mund të përdoret i përputhshëm me krevat fëmijësh 70x140 cm.

Informacione për materialin e produktit:

• Pëlhurë krem ​​muslin, 100% pambuk.

• Pëlhurë lino ngjyrë bezhë, 100% pambuk.

Përmbajtja dhe dimensionet e produktit:

Përbëhet nga 4 pjesë dhe është e përputhshme me kukulla 70x140 cm me kangjella.

• 1 jorgan (80x140 cm)

• Mbrojtje anësore 1 U (210x30 cm)

• 1 këllëf jastëku (35x45 cm)

• 1 fletë e pavendosur (110x150 cm)

Udhëzime për larjen:

• Temperatura më e lartë e larjes duhet të jetë 30°.

• Tharja me tharje mund të bëhet.

• Nuk është i përshtatshëm për pastrim kimik.

• Mund të hekuroset në temperaturë të ulët.

• Zbardhuesi nuk duhet të përdoret.

Kujdes: Meqenëse pëlhurat e përdorura në produktin tonë janë pambuku, ato mund të tkurren pas larjes. Kjo mund të ndodhë në të gjitha produktet tekstile që përmbajnë pëlhurë pambuku.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni