CHAMPION RACER ST Tavolinë pune pjesa e sipërme
CHAMPION RACER ST Tavolinë pune pjesa e sipërme
CHAMPION RACER ST Tavolinë pune pjesa e sipërme

CHAMPION RACER ST Tavolinë pune pjesa e sipërme

20.35.1106.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€175,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:
Gjerësia: 102 cm | Lartësia: 98,5 cm | Thellesi: 31,5 cm

Duke siguruar lehtësinë e përdorimit me dizajnin e tij funksional si dhe me pamjen e tij elegante, njësia Champion Racer Work mund të përdoret në harmoni me produktin tjetër të serisë, tavolinën e punës ST. 

Njësia e Studimit, e cila preferohet në arredimin e dhomave të fëmijëve dhe adoleshentëve me kapakun dhe raftin e saj dhe ofron hapësirë ​​shtesë për tekstet shkollore; Ai lejon përdorimin më efikas të desktopit me xhepin e tij rrjetë.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.