CHAMPION RACER Raft Librash
CHAMPION RACER Raft Librash
CHAMPION RACER Raft Librash

CHAMPION RACER Raft Librash

20.35.1505.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€279,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë
Dimensionet:
Gjerësia: 70 cm | Lartësia: 187.5 cm | Thellësia: 35 cm

Mund t'i shtoni hijeshi dekorimit të dhomës së fëmijëve tuaj me raftin e librave Champion Racer, një anëtar plotësues i serisë Champion Racer. Komodina, e cila ka tre rafte të mëdhenj librash, si dhe një ndarje për CD dhe një kabinet të poshtëm me dyer, ofron hapësirë ​​shtesë për përdorim.

Rafti i librave, i cili ofron përdorim të rregullt falë raftit të tij në pjesën ku ndodhen kopertinat, ju shoqëron në lojërat e ëndrrave tuaja me detajet e konceptit të garave.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni