CHAMPION RACER Komodë me Fijoka
CHAMPION RACER Komodë me Fijoka
CHAMPION RACER Komodë me Fijoka
CHAMPION RACER Komodë me Fijoka

CHAMPION RACER Komodë me Fijoka

20.35.1204.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€328,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë
Dimensionet:
Gjerësia: 74 cm | Lartësia: 87 cm | Thellësia: 42 cm

 

Komodina e Serisë Champion Racer, e cila nga njëra anë zgjeron imagjinatën e fëmijës tuaj dhe nga ana tjetër jua bën jetën më të lehtë me dizajnet e saj funksionale; Përshtatet në shtretërit e makinave me dorezat e tij dekorative, ngjitësit dhe ngjyrat tërheqëse.

Champion Racer Dresser, e cila ka katër sirtarë të thellë, ofron hapësirën që ju nevojitet dhe mbron fëmijën tuaj nga aksidentet e mundshme me qoshet e saj të rrumbullakosura.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni