CHAMPION RACER Dollap me 3 dyer
CHAMPION RACER Dollap me 3 dyer
CHAMPION RACER Dollap me 3 dyer
CHAMPION RACER Dollap me 3 dyer
CHAMPION RACER Dollap me 3 dyer
CHAMPION RACER Dollap me 3 dyer
CHAMPION RACER Dollap me 3 dyer
CHAMPION RACER Dollap me 3 dyer
CHAMPION RACER Dollap me 3 dyer

CHAMPION RACER Dollap me 3 dyer

20.35.1004.00

Udhëzues për montimin e produktit


Çmimi i rregullt€754,00
/
Tatimi i përfshirë.

  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Dimensionet:

Gjerësia: 120 cm | Lartësia: 203 cm | Thellësia: 58 cm

Ne prodhuam kabinetin me 3 dyer Champion Racer për të përshpejtuar ëndrrat e të vegjëlve që janë të interesuar për makinat dhe sportet e automobilave. Me derën e kabinetit në formë fizarmonike që rrit ndjesinë e garazhit, dorezat e dizajnuara në temën GT dhe sirtarët dhe raftet e dobishme, Kabineti me 3 Dyer Champion Racer është pikërisht shoku i skuadrës që ata kërkojnë.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni