Aura Fresh Ocean Dyshek
Aura Fresh Ocean Dyshek
Aura Fresh Ocean Dyshek
Aura Fresh Ocean Dyshek

Aura Fresh Ocean Dyshek

21.01.1270.00Çmimi i rregullt€0,00
/
Tatimi i përfshirë.

Ölçüler
  • Transporti falas
  • Në magazinë, gati për të transportuar
  • Inventari në rrugë

Koku alimi ndjenja jone i jep jetes nje kuptim, ajo vazhdon te perceptohet gjate gjumit. Koka ka nje ndikim te rendesishem ne cilesine e gjumit. Aromat e trupit absorbohen nga shtrati dhe pastaj shperndahen perseri. Pas nje kohe te caktuar, mund te krijojne aroma te papranueshme ne shtrat.

Aura Fresh Ocean eshte zhvilluar per te pastruar ajrin e shtratit dhe per te krijuar nje ambient gjumi te shendetshem. Aromat e Aura Fresh Ocean nuk jane projektuar per te maskuar, por per ta eliminuar. Faleminderit formulimit te vecante, ai neutralizon shume aroma te ndryshme. Duke reduktuar ne menyre te konsiderueshme aromat e keqija, ai pastron ajrin e ambientit dhe permireson cilesine e gjumit. Efekti i tij nuk zhduket per nje kohe te shkurter, por krijon nje baze per nje gjum te shendetshem.

Ju mund të kontaktoni qendrën tonë të shitjeve për informacionin e transportit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni